Informace o ubytování v Penzionu Topas

Penzion Topas prodělal zásadní přístavbu kotelny, lyžárny, restaurace a herny v roce 2003 pro ubytované a celkovou rekonstrukci v roce 2011, kdy se majitel soustředil na pohodlí hostů a jejich zázemí. Bylo vybudováno 7 zcela nových pokojů se sociálním zázemím a nová kuchyň se skladem potravin, kde nechybí nejmodernější vybavení včetně konvektomatu.

Z kapacity 39 lůžek na 9 pokojích se majitel rozhodl ubytovací lůžka snížit na stávajících 29 lůžek a tím vzniknul dostatečný prostor na vybudování 7 pokojů se samostatným sociálním zařízením v nejmodernějším stylu, kde nechybí sprchový kout, umyvadlo s toaletou, WC a vestavěný vysoušeč vlasů s přípojkou na kulmu a holicí strojek. Velký důraz byl kladen na nejmodernější technologii jak izolace pokojů, kdy byla veškerá izolační místa vypěněna PUR pěnou o síle až 14 cm, tak topení v podlaze, ale i další okruh topení radiátory a stabilně vyhřívaným topným žebříkem na sociálním zařízením. Ledkové osvětlení v celém penzionu je samozřejmostí. Protipožárním zabezpečením, které hlásí majiteli i kouř z cigaret na mobil, je zajištěna bezpečnost ubytovaných. V celém penzionu je přísný zákaz kouření. Vyhrazené místo na balkóně pro kuřáky se velmi osvědčilo. Nový nábytek a hlavně nové postele z masivního buku, které jsou vybaveny nejkvalitnějšími matracemi, umožňují nadstandardní odpočinek a zdravý spánek. Penzion TOPAS je zařízen jak pro rodiny s dětmi, tak pro party sportovně naladěných lidí, školení, svatby a různé oslavy. Velký důraz byl kladen na odhlučnění ubytovací části od společenské místnosti, kdy po domluvě s personálem je zábava mnohdy až do ranních hodin. Sledování velkoplošné televize a sportovních přenosů Vám přináší nevšední zážitek hromadného fandění. Děti si mohou hrát v herně, kde je fotbálek a další technologie na pouštění filmů a pohádek. Další přednost ubytování je i v tom, že mokré boty, bundy a různé oblečení si každý může nechat ve své tepelně vyhřívané skříni ve vstupní hale a ráno jde lyžovat v zcela suchém oblečení v četně lyžáků, rukavic a běžkařských bot.

Stravování ubytovaných se odehrává v restauraci penzionu, která slouží pouze pro ubytované s kapacitou 50 míst k sezení. Snídaně se podávají ve formě švédských stolů s bohatým výběrem pro dospělé, tak i děti. Na objednávku si každý host může přiobjednat večeři.

Překrásné místo, kde leží penzion TOPAS vás nemusí stresovat dojížděním za lyžováním, protože se nacházíte přímo na sjezdovce Modřín s kotvou, který je propojen se sjezdovkou Hofer s kotvou a Portáškami s třísedačkovou lanovkou. Večerní lyžování je přímo vedle penzionu, kde po celý den můžete využívat kiosek u TOPASE, který patří k penzionu, kde si můžete od různých druhů občerstvení objednat i oběd s výběrem burgerů a dalších pokrmů včetně uzených klobás v naší udírně nebo grilovaných kýt.